Služby Penzionu U Kapličky

Nabídnout Vám chceme také skvělé jídlo v naší letní kavárně zaměřené na kvalitu a lokálnost surovin, jejíž nabídka se mění. Ochutnávku vín v našem vinném sklípku, který jako jediný nevyžadoval žádné stavební úpravy a zůstal zachován jako zcela původní. Rádi vám zapůjčíme elektrokola k prozkoumání malebných koutů okolní přírody.

Penzion vznikl v roce 2019 na základech zbídačeného historického objektu, který nás duchem místa očaroval. S ohledem a úctou k původnímu jsme se jej rozhodli obnovit. Přáli jsme si vdechnout nový život starému místu a současně jsme chtěli, aby původní genius loci mohli lidé vnímat i nadále.

Penzion U Kapličky se nachází v obci Podmolí, na jižní Moravě v národním parku Podyjí, deset kilometrů západně od historického města Znojma. Už toto umístění ho vlastně činí jedinečným, protože okolí je tu opravdu krásné.

Adresa:

Podmolí 23
669 02 Znojmo

Vznik:

2019

Kapacita:

Apartmá family - 6 lůžek + 2 přistýlky
3 apartmá s kapacitou max 4 osoby
Pronájem vnitřních prostor pro cca 40osob + venkovní uzavřený dvůr.

Služby:

Letní kavárna
Svatby/ oslavy
Půjčovna elektrokol
Pracovně-relaxační pobyty
Image
Nabídnout Vám chceme skvělé jídlo v naší letní kavárně zaměřené na kvalitu a lokálnost surovin, jejíž nabídka se mění.
Ochutnávku vín v našem vinném sklípku, který jako jediný nevyžadoval žádné stavební úpravy a zůstal zachován jako zcela původní.
Image
Image
Rádi vám zapůjčíme elektrokola k prozkoumání malebných koutů okolní přírody. 

Ceník zapůjčení el. kol:
900 kč/den
750 kč/půlden
Až sedmidenní program s aktivitami, jako je ranní běh či vyjížďka na kole s profi závodníkem po okolí Národního parku, komentovaná prohlídka města Znojma s ochutnávkou vín, návštěva vinného sklepa nebo relaxační fyzioterapie.

Samozřejmostí je bohaté snídaňové, obědové i večerní menu, stejně jako dostatek času pro Vaše pracovní a volnočasové aktivity.
Image

Galerie služeb

Vaše telefonní číslo nám pomůže Vás rychleji kontaktovat.

Kontakt

+420 605 080 564

info@ukaplicky-podmoli.cz

Podmolí 23
669 02 Znojmo