Sport, víno i pracovní relax v penzionu U Kapličky

 Sport, víno i pracovní relax v penzionu U Kapličky

Pracovně relaxační pobyty

Penzion U Kapličky v Podmolí nabízí vždy něco víc, než „jen" atraktivní ubytování v blízkosti Národního parku Podyjí a města Znojma. Zavítat k nám můžete celoročně, kromě oblíbených letních a podzimních měsíců třeba hned zkraje jara, kdy se člověk potřebuje trochu vzdálit od každodenního shonu a stejně jako příroda se správně nabudit a nastartovat.
0
Od roku
0
Počet dní
Právě proto pro Vás na období od března do května máme nabídku unikátního pobytu, během kterého budete relaxovat, poznávat místní krásy, ochutnávat špičková vína a v případě potřeby se věnovat i svým pracovním povinnostem. Sami víme, že skloubení práce a dovolené je velká výzva, ale v příjemném prostředí a s vyváženým programem to může být také skvělý a obohacující zážitek.

Připravený pro Vás bude až sedmidenní program s aktivitami, jako je ranní běh či vyjížďka na kole s profi závodníkem po okolí Národního parku, komentovaná prohlídka města Znojma s ochutnávkou vín, návštěva vinného sklepa nebo relaxační fyzioterapie. Samozřejmostí je bohaté snídaňové, obědové i večerní menu, stejně jako dostatek času pro Vaše pracovní a volnočasové aktivity.

Jsme si jisti, že tento „manažerský" pobyt v našem penzionu U Kapličky v Podmolí bude ideální volbou pro všechny, kdo si chtějí pročistit hlavu, odpočinout, zasportovat, a při tom i pracovat podle vlastního uvážení.

Aktuálně připravené termíny

19. - 26. 3. 2022

Pracovně-relaxační pobyt 1

 Sport, víno i pracovní relax v penzionu U Kapličky

19. - 26. 3. 2022

23. - 29. 4. 2022

Pracovně-relaxační pobyt 2

 Sport, víno i pracovní relax v penzionu U Kapličky
Vaše telefonní číslo nám pomůže Vás rychleji kontaktovat.

Kontakt

+420 605 080 564

info@ukaplicky-podmoli.cz

Podmolí 23
669 02 Znojmo